 |
Firmaer i Melhus
|
|
|
 |
|
|
|
|
 |
NRK Økonomi
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
Nyheter
|
|
|
 |
|
|
|
Entries for januar 2012
Jens Granøien/Gaula Lagt inn januar 25, 2012 06:00 
Ordfører Jorid Jagtøyen mener at den støy en godsterminal vil medføre vil ødelegge ikke bare Søberg, men hele nedre Melhus. Dessuten er den dyrkajorda som vil gå med et viktig ankepunkt, sier hun. – Det er ikke nødvendig med noen konsekvensutredning for å forstå dette. Jernbaneverkets konklusjon om at Søberg sammen med Torgård skal utredes videre med tanke på godsterminal blir dårlig mottatt i Melhus.
[Les mer...]
Merethe Willassen Lagt inn januar 21, 2012 13:12 
Med passasjerer som klamrer seg fast i skrekkblandet fryd og skreddersydd opplegg på avtalt destinasjon, har en melhusing tatt sats for å tilby natur og opplevelser på en litt annen måte.
[Les mer...]
Posted in: Melhus, Hølonda, Næringslivet, Lundamo, Ler, Hovin, Gåsbakken, Korsvegen, Turisme, Kvål, Turisme
Jens Granøien/Gaula Lagt inn januar 13, 2012 06:00 
Maskinfirmaet Lantmannen på Melhus har flyttet til tidligere Sundbergs mekaniske verksted i Åsvegen.
[Les mer...]
Jens Granøien/Gaula Lagt inn januar 05, 2012 13:56 
Samtidig med at flertallsgruppa la fram sin samarbeidsavtale for de neste fire åra på møtet i kommunestyret rett før jul, presenterte også mindretallet sin politiske plattform. Begge er like lite konkrete, og det er så å si bare eiendomsskatten som skiller. Flertallet vil imidlertid avhende kommunale boliger som kommunen ikke ser seg tjent med å eie.
[Les mer...]
Posted in: Melhus, Hølonda, Politikk, Kultur, Sport, Næringslivet, Media, Kommunen, Ledige stillinger, Lundamo, Ler, Hovin, Gåsbakken, Korsvegen, Turisme, Kvål, Gimse IL, Trønder-Lyn, Lundamo IL, Melhus IL, Flå IL, Hovin IL, IL Leik
|
|
|
|
|
|
 |
Melhus Næringsliv
|
|
|
 |
|
|
|
|
 |
Melhus Næringsliv
|
|
|
 |
|
|
|
|
|